Kiedy można pożyczać pieniądze od instytucji para bankowych?

Można by powiedzieć, że zawsze wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Faktycznie, można tak powiedzieć i nawet próbować działać właśnie w ten sposób,  jednak nawet instytucje pozabankowe mają swoje określone reguły. Większość tego typu instytucji, chociaż jest w nich dużo łatwiej z otrzymaniem pieniędzy niż we wszystkich innych bankach, nie każdemu dają pieniądze. Najmłodsi, czyli najczęściej osiemnastolatkowie mogą nie otrzymać pieniędzy. Dla pożyczkodawców dopiero dwudziestojednolatkowie są wiarygodni – najczęściej bowiem posiadają już własną pracę, a więc źródło utrzymania, za sprawą którego będą w stanie spłacić zobowiązanie. Tak jest na przykład w przypadku ExtraPortfel.

Wybierz dobrą ofertę

Na rynku figuruje dzisiaj naprawdę sporo różnorodnych ofert, dlatego wybranie ciekawej oferty nie powinno być trudne. Jeśli nie wiesz, jak wybrać najlepszą dla siebie propozycję, możesz skorzystać z różnych, aktualnych rankingów, na których można spotkać na przykład takie opcje, jak strona ExtraPortfel. To według ostatnich statystyk najczęściej wybierana opcja.

Czytaj mały druczek

Te same statystyki potwierdzają, że Polacy zaciągający zobowiązania finansowe prawie nigdy nie czytają tego, co jest zapisane małym drukiem, będąc później w określonych sytuacjach mocno zdziwieni. To właśnie w takich miejscach powinniśmy szukać najważniejszych oraz najbardziej pożądanych informacji. Równie ważnym miejscem, na którym powinniśmy się skupić podczas podpisywania umowy, jest regulamin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *